Pogodnosti možete ostvariti na sljedećim lokacijama:

Grad Zagreb i zagrebačka županija
Ljekarne JOUKHADAR Ljekarnička jednica I
Ilica 229, Zagreb
t. 01 37 77 175
ilica@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Ljekarnička jednica II
Ozaljska 50, Zagreb
t. 01 36 33 786
ozaljska@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Kašina
Vinogradska 2, Kašina
t. 01 20 55 933
kasina@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Klinča Sela
Karlovačka 28b, Klinča Sela
t. 01 62 88 018
klincasela@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Zagreb
Kanalski put 32, Kozari Bok
t. 01 24 05 614
kozaribok@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Dubrava
Trg Slobode 7, Dubrava Vrbovečka
t. 01 27 25 125
dubrava@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Farkaševac
Farkaševac 43, Farkaševac
t. 01 27 26 812
farkasevac@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Dubrava II
Avenija Dubrava 54, Zagreb
t. 01 29 10 891
dubrava54@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Maksimir
Maksimirska 46, Zagreb
t. 01 23 35 285
maksimirska@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Hribarov prilaz
Hribarov prilaz 6a, Zagreb
t. 01 66 85 502
dugave@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna I.B.Mažuranić
I.B. Mažuranić 20, Zagreb
t. 01 37 34 472
malesnica@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Dugo Selo
Josipa Zorića 173 b, Dugo Selo
t. 01 27 54 454
dugoselo@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Ivanić Grad
Zagrebačka 50, Graberje Ivanićko
t. 01 28 20 553
graberje@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Zaprešić
Ruševje 1, 10290 Zaprešić
t. 01 33 10 711
zapresic@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Kravarsko
Trg Stjepana Radića 20, Kravarsko
t. 01 62 37 257
kravarsko@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne AVICENNA
Laurenčićeva 8, Zagreb
t. 01 61 44 616
laurenciceva8@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne AVICENNA
Andrilovečka 58/1, Zagreb
t. 01 24 05 480
andrilovecka58@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne AVICENNA
Malešnica 29, Zagreb
t. 01 37 33 675
malesnica31@ljekarne-joukhadar.hr
Istarska županija
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Pula
Valturska 8, 52100 Pula
t. 052 38 14 47
pula@ljekarne-joukhadar.hr
Primorsko-goranska županija
Zdravstvena ustanova LJEKARNE KASTAV
Šporova Jama 7a, 51215 Kastav
t. 051 27 61 64
kastav@ljekarne-joukhadar.hr
Sisačko-moslavačka županija
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Sisak
Galdovačka 6, Sisak
t. 044 74 14 33
sisak1@ljekarne-joukhadar.hr
Zadarska županija
Ljekarne PERVAN
Matije Ivanića 4, 23210 Biograd na Moru
t. 023 385 358
biograd@ljekarne-joukhadar.hr
Šibensko-kninska županija
Ljekarna JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Unešić
Dr. Franje Tuđmana 42, Unešić
t. 022 86 08 08
unesic@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Šibenik
Ulica Narodnog preporoda br. 1, 22000 Šibenik
t. 022 35 10 98
sibenik@ljekarne-joukhadar.hr
ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE DUPOR
Miline bb, 22203 Rogoznica
t. 022 55 83 30
rogoznica@ljekarne-joukhadar.hr
Varaždinska županija
Ljekarne PERVAN
Zagrebačka ul. 45, 42000 Varaždin
t. 042 21 49 66
varazdin@ljekarne-joukhadar.hr
Splitsko-dalmatinska županija
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Split
Ramska 7, Split
t. 021 50 84 34
split@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Sinj
Put Ruduše 28, Sinj
t. 021 82 68 66
sinj@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Kaštel Stari
Cesta dr. Franje Tuđmana 659, Kaštel Stari
t. 021 23 15 55
kastelstari@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Kaštel Novi
Cesta dr. Franje Tuđmana 1056, Kaštel Novi
t. 021 26 19 94
kastelnovi@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Marina
Marina, Ante Rudana 47
t. 021 88 94 21
marina@ljekarne-joukhadar.hr
Zdravstvena ustanova LJEKARNE STIPE GRUBIŠIĆ
Templarskog reda 31, 21000 Split
t. 021 34 42 11
st-istarska4@ljekarne-joukhadar.hr
Zdravstvena ustanova LJEKARNE STIPE GRUBIŠIĆ
Mosećka 50, 21000 Split
t. 021 50 11 92
st-mosecka50@ljekarne-joukhadar.hr
ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE DUPOR
Makarska 42, 21000 Split
t. 021 373 788
dupor1@ljekarne-joukhadar.hr
Bjelovarsko-Bilogorska županija
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Čazma
Milana Novačića 83, Čazma
t. 043 77 17 51
cazma@ljekarne-joukhadar.hr
Virovitičko-podravska županija
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Virovitica
Stjepana Radića 12, 33000 Virovitica
t. 033 72 62 20
virovitica@ljekarne-joukhadar.hr
Brodsko-posavska županija
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Slavonski Brod
Zagrebačka 130, Slavonski Brod
t. 035 41 17 80
slavonskibrod@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Slavonski Brod II
Strossmayerova 24, 35000 Slavonski Brod
t. 035 26 53 56
slavonskibrod2@ljekarne-joukhadar.hr
Vukovarsko-srijemska županija
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Vukovar
Sajmište 10, Vukovar
t. 032 44 31 00
vukovar1@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Vukovar II
J.J. Strossmayera 5a, Vukovar
t. 032 44 33 00
vukovar2@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Vukovar III
Blage Zadre 13, Vukovar
t. 032 42 30 00
vukovar3@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Vukovar IV
Ulica domovinskog rata 1, Vukovar
t. 032 42 30 91
vukovar4@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Ilok
J.J.Strossmayera 49b, Ilok
t. 032 59 09 00
ilok@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Ljekarna Ilok II
Trg žrtava domovinskog rata 1, Ilok
t. 032 59 02 85
ilok2@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Nuštar
Križni put 79, Nuštar
t. 032 38 70 70
nustar@ljekarne-joukhadar.hr
Ljekarne JOUKHADAR Podružnica Tovarnik
Bana J. Jelačića 29, Tovarnik
t. 032 52 49 90
tovarnik@ljekarne-joukhadar.hr

Za sva dodatna pitanja obratite nam se s povjerenjem u najbližu Ljekarnu Joukhadar ili nam pošaljite e-mail na klub@ljekarne-joukhadar.